Hakkımızda


İnter Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Ltd.Şti. 2010 yılından itibaren güvenlik ve kontrol sistemleri alanlarında müşteri odaklı ulusal ve uluslararası ürün tedariğinde faaliyet göstermektedir.

Firmamız İnter park markası ile bu alanda birçok ürün üretmekte ve üreticiden direk satışa sunduğu gibi bir kısım ürünleride ilk üreticiden tedarik etmektedir.Ayrıca online satış sitemiz https://www.trafikdukkani.com dan da güvenli bir şekilde alışveriş imkanı sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti , ürün kalitesi ve güvenlik ilkeleri ön planda olan, teknolojik yenilikleri takip eden ürün yelpazesi oldukça geniş kurumsal bir firmadır.

Birçok kurumsal firma ile işbirliği içinde çalıştığımız gibi toptan ve perakende satışlarımız mevcuttur.

Sadece satış odaklı bir ticaret anlayışı ile çalışmayan bir firma olup ürünlerin güvenli teslimi ,montajı , yedek parça temini konusunda her zaman müşterilerimize destek sunmaktayız.İnter Park satış sonrası hizmetleriylede müşterilerinin takdirini toplamış ve hızlı çözümlerle sorunları ortadan kaldırmayı başarmıştır.

Ürünlerimizi en son teknoloji ile üretmeyi amaçlıyoruz.

Geliştirdiğimiz sistemler ile son kullanıcının gündelik hayatını kolaylaştırırken aynı zamanda zamandan tasarruf etmelerinide sağlamaktayız.

Bugüne kadar yüzlerce hastane, işyeri, otopark, apartman, kamu kurum ve kuruluşlarına ait otopark ve özel alanların giriş çıkış güvenliği için hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Sadece bulunduğumuz bölge ya da il ile sınırlı kalmayıp tüm Türkiye’ye hizmet vermek için değerli müşterilerimizin taleplerini bekliyor ve onlara en uygun çözümleri oluşturuyoruz.

Sahip olduğumuz sertifikalar,iso 9001 …. dır.

Yurtiçi çalıştığımız refaranslarımızın bir kısmı;

Atasay, Microsoft, İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi hastanesi, Hilton, Bezmialem Üniversitesi, Süleymaniye , The Marmara Taksim Oteli, Anadolu Sağlık Hastanesi,Tekirdağ Liman, TRT, Tekfen Holding, Milli Savunma Üniversitesi, Temsa, Çaykur, The Marmara Pera Oteli, Trendyol, Mövenpick Hotel, İski, Soyak, Trakya Üniversitesi, Vista Turizm, İstanbul Teknik Üniversitesi

Yurtdışı çalıştığımız ülkelerin bir kısmı ;

Azerbaycan, Türkmenistan, Kosova, Nijerya ve Gürcistan.

Ürün yelpazemizin bir kısmı;

Kollu Bariyer sistemleri, Mantar bariyer Sistemleri, Road Blocker Sistemleri, Kartlı giriş ve çıkış sistemleri, Biletli Giriş Çıkış Sistemleri, Rfid sistemi ile giriş çıkış Sistemleri, Rfid ve Ogs Etiketi Kopyalama, Otomatik kapı ve bariyer kumandası kopyalama, Plaka okuma sistemleri, Anti-Terör Bariyer Sistemleri , Şerit Bariyerler , Trafik Dubaları, delinatörler, otopark malzemeleri, otopark tabeları, Hız kasisleri, plastik ve güneş enerjili metal yol butonları, trafik lambası ile entegreli giriş çıkış sistemleri, hissedilebilir yüzeyler, Otopark trafik aynaları, buton veya kart ile giriş çıkış turnike sistemleri,ücretli veya jetonlu turnike sistemleri, Loop Dedektörler, Otopark Biletleri  gibi daha birçok ürün skalamız mevcuttur.

İş Ortaklarımız;

Bft, Nice, Genius, White Rose , Mfk, Remco, Transpark

Diğer Web Site Adreslerimiz ;

Bize sormadan hizmet almayın!

Size özel kampanyalı fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bize 0212 220 0 444 numaralı telefondan yada satis@intercontrolsystem.com ‘dan ulaşabilirsiniz.